Počasí v období dešťů

Home Forums Cestování po Kubě Počasí v období dešťů

Tagged: 

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Kuba 6 years, 8 months ago.

Author Posts
Author Posts
3.7.2011 at 19.17 #520 Reply
 Anonymous

Ahoj,
zdravim cestovatele po Kubě. Sám ma již něco nacestováno, ale pouze Asii. Chystáme se na Kubu. Prohlížel jsem vaše stránky, jsou moc hezky udělané a krom toho, že nevim v jakém termínu jste tam byli a z jaké doby tedy pocházejí fotky mi tady nic nechybí. Skutečně jste si s tim dali práci. Chválim!!!
Takže když jsem sledoval fotky z pláží, tak to na mě působí, že jste tam byli v období dešťů a větrů. Dá se i v tomto období strávit nějaký čas na pláži? S díky a pozdravem Ondra

3.7.2011 at 19.19 #524 Reply
 Kuba

Ahoj Ondro,

díky díky. Také jsme toho hodně procestovali v Asii … Takže jsem od Kuby ani nečekal tolik. Ale potom mě dostala. Fakt to stojí za to. Kultura je zase úplně jiná a díky Fidelovi všichni žijí v podobné chudobě jako v Indii :)

Na Kubě jsme byli listopad/prosinec. Mělo být ještě hezky, ale zrovna přišla mračna. (Pořád lepší než v Čechách, kde padali rekordy v množství napadnutého sněhu. Dostat se včas na letiště v Mnichově nebyla hračka)

S koupáním v moři je to pořád v pohodě. Buď má voda teplotu jako studenější české rybníky a nebo je to kafe.

Kuba

21.7.2011 at 21.03 #555 Reply
 Kuba

Ještě jedna drobná poznámka pro ty, kteří chtějí trávit čas hlavně na pláži. Když moc fouká, tak jsou velké vlny a nebudou vás chtít pustit do moře. Prý je to nebezpečné.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply to: “Počasí v období dešťů”
Your information:


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">


Reply